Tour de toilet podruhé

Možná už se Vám to stalo také.

Možná také ne.

A vlastně bych to nikomu nepřála.

Není to tak dlouho, co jsem poprvé po mnoha letech dostala zánět močových cest. Vlastně to bylo na přelomu srpna a září, takže to fakt není moc dlouho. Ten se vyvinul až v silný zánět ledvin a pár dní jsem si pobyla v nemocnici. Zánět odezněl, já mohla konečně do školy. Jéj. Těšila jsem se z toho, že jsem opět s přáteli, že jsem se dala dohromady s klukem, po dlouhé době jsem se podívala do Brna a celkově se začalo dařit… a ono houby. V úterý po prodloužených prázdninách mi začalo být fakt špatně, co chvíli jsem odbíhala na záchod a začala jsem si uvědomovat, že něco je špatně. A že ten pálivý pocit odněkud sakra dobře znám.

Sama od sebe bych neodjela. To ne. Jsem si dost dobře vědoma toho, jaká procenta mám v bakalářích u absence a že si to zkrátka a dobře nemůžu dovolit. Jenže stav, ve kterém jsem se nacházela, mi do karet nijak nenahrával a tak se stalo, že jsem druhý den ze školy odešla po druhé hodině na intr, sbalila jsem si svých pět švestek a netbook a opět se ocitla na čtyřhodinové cestě skrz republikou. Jéj. Radost nejvyšší tohle.

Takže teď už několikátý den v řadě s antibiotiky na krku střídavě ležím v posteli, sedím na záchodě, vyhřívám se ve vaně nebo jím. A tohle v neustálém kolotoči. Protože nejsem schopná dělat nic jiného. Protože to tak bolí a unavuje. Protože kdykoli vylezu ze záchoda, do pěti minut jsem tam zpátky.

Jop. Zbožňuji tyhle záněty. A prý je mám chronické, takže se můžu v brzké době těšit na další.

Supééér.

Mějte se krásně. Já jdu spát. Nebo možná na záchod. I když vana by asi byla lepší. Kdo ví. Něco vymyslím.

dscn5976

2 thoughts on “Tour de toilet podruhé

    1. To je. Prý jsem odsouzená k tomu, aby se to neustále opakovalo. Lepší zprávu už jsem fakt dlouho neslyšela. Trochu se teď bojím toho, jak to bude se školou, poněvadž jestli se to začne opakovat častěji, budu častěji doma. Tak jak teď. A už vím, že tohle pololetí mě v některých předmětech prostě nepustí. :\

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *